עיצוב מסחרי
עיצוב לובי מגדל מגורים בחולון "חברת סאדאב"
גלידריה - גלידה אלדו

תכנון אדריכלי ועיצוב פנים לסניף של "גלידה אלדו" במתחם "צרפתי-סנטרל" במרכז ראשון לציון.
הגלידריה תוכננה על שטח של כ-80 מ"ר ולמעשה שטח זה הושג ע"י חיבור שתי חנויות צמודות במתחם. כשתכננתי את הגלידריה חשוב היה לי ליצור מקום צבעוני ושמח שיקבל בעליזות את פני הנכנסים אליו.יצרתי מרחב זורם  עם אי מרכזי המשמש עמדת עבודה והגשה. הייתה חשובה לי הצבעוניות שהושגה ע"י נישות מעוגלות הפזורות ככדורי גלידה בצבעי פסטל על גבי הקירות.

משרדי "קבוצת מידן"
תכנון פנים ועיצוב משרדי קבוצת מידן.מפרויקט זה ניתן ללמוד כיצד ניתן לנצל שטח שאינו גדול במיוחד וע"י חומרים שקופים כזכוכית וריהוט "שקוע" בקירות הבנויים אפשרי לקבל חלוקה פונקציונאלית ל-4 חללים שונים : 2 משרדים מבואת כניסה ואזור המתנה\חדר ישיבות פתוח.כל זאת בתחושת מרחב ובהירות.וילון גלילה משרדי הנאסף כלפי מעלה מאפשר פרטיות בין המשרדים ובין מבואת הכניסה למשרדים בעת הצורך.
לובי "הגנים-היפנים"-חב' סאדאב
פרויקט הגנים היפנים הינו הפרויקט המוביל והמוכר ביותר בשכונת ח-300 בחולון, נבנה ע"י חברת "סאדאב".בפרויקט מצליח זה תוכננו ועוצבו עשרות דירות חמישה חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים במשרדנו.בנוסף הופקד בידינו תכנון שני הלוביים המפוארים של הפרויקט.
חנות אופטיקה "רויאל-אופטיק"
חנות אופטיקה במתחם "צרפתי-סנטרל" ראשון לציון.חנות זו נמסרה לבעלים כ"OPEN-SPACE" כשאר החנויות בפרויקט כך שלמעשה תכננתי את החנות מבראשית.החנות היא חנות גדולה יחסית אך צרה והאתגר הראשוני בתכנונה היה ליצור אשליה אופטית של מרחב בעיקר בחלל המכירה.הדבר הושג ע"י שבירה אלכסונית של תיקרת החנות ע"י תקרת גבס שהונחה בזווית.אי מלבני ארוך מוקם במרכז החנות מה שמשאיר מעברים רחבים מסביבו להגעה לשטחי התצוגה של הסחורה המוצעת. גם הדופן העליונה של אי הנגרות מכילה סחורה למכירה אותה רואים מבעד לזכוכית המונחת על הרהיט.
לובי ''ביג 300''
את לובי מגדל המגורים הזה עיצבתי במראה חם וקטיפתי שהושג ע"י שילוב תיקרת פוליגל צבעונית וחיפוי הקירות באריחי גרניט פורצלן בצבע קפה.
פרויקטים נבחרים
פרויקטים נבחרים
עיצוב בתים ודירות,שידרוג דירות קבלן,עיצוב סלון,עיצוב מטבחים,עיצוב הבית,חדרי ילדים,עיצוב גינות
פרויקטים בעבודה
פרויקטים בעבודה
דירות פנטהאוז,דירות גן,דירות 5 חדרים ובתים פרטיים הנמצאים כרגע בביצוע ובמקור נמכרו כדירות סטנדרט קבלני ממוצע.
מאמרים
גלריית תמונות לפני ואחרי
תכנון ועיצוב דירות קבלן חדשות, עיצוב דירות לדוגמא, תכנון ועיצוב לוביים, שידרוג ושיפוץ דירות קיימות, עיצוב חנויות ומשרדים