פרויקטים נבחרים
עיצוב לובי מגדל מגורים בחולון "חברת סאדאב"
תכנון ועיצוב דירת פנטהאוז
בתים מעוצבים - דירת גג בסגנון מודרני
דירת גג בת שטח של 70 מ"ר לערך משמשת זוג בשנות החמישים, הילדים פרחו מהקן ולאחר התלבטות של הזוג האם לעבור לדירה חדשה או לשפץ הוחלט על שיפוץ מאחר והם מאוד קשורים ואוהבים את סביבת המגורים הנוכחית. הדירה בעלת אזור ארוח ציבורי פתוח המכיל את הסלון פינת האוכל המטבח ושרותי-האורחים ואזור פרטי המכיל סוויטת הורים מרווחת ובצמוד לה חדר רחצה המשמש את הזוג.ישנה עלייה לחלל גג הרעפים שישמש בעתיד לארוח הנכדים.
גלידריה - גלידה אלדו

תכנון אדריכלי ועיצוב פנים לסניף של "גלידה אלדו" במתחם "צרפתי-סנטרל" במרכז ראשון לציון.
הגלידריה תוכננה על שטח של כ-80 מ"ר ולמעשה שטח זה הושג ע"י חיבור שתי חנויות צמודות במתחם. כשתכננתי את הגלידריה חשוב היה לי ליצור מקום צבעוני ושמח שיקבל בעליזות את פני הנכנסים אליו.יצרתי מרחב זורם  עם אי מרכזי המשמש עמדת עבודה והגשה. הייתה חשובה לי הצבעוניות שהושגה ע"י נישות מעוגלות הפזורות ככדורי גלידה בצבעי פסטל על גבי הקירות.

שינויי דיירים לדירת קבלן-כך הפכה דירת קבלן סטנדרטית לדירה היפה בפרויקט
משרדי "קבוצת מידן"
תכנון פנים ועיצוב משרדי קבוצת מידן.מפרויקט זה ניתן ללמוד כיצד ניתן לנצל שטח שאינו גדול במיוחד וע"י חומרים שקופים כזכוכית וריהוט "שקוע" בקירות הבנויים אפשרי לקבל חלוקה פונקציונאלית ל-4 חללים שונים : 2 משרדים מבואת כניסה ואזור המתנה\חדר ישיבות פתוח.כל זאת בתחושת מרחב ובהירות.וילון גלילה משרדי הנאסף כלפי מעלה מאפשר פרטיות בין המשרדים ובין מבואת הכניסה למשרדים בעת הצורך.
עיצוב בתים - דירת חמישה חדרים
דירה זו עברה שיפוץ יסודי, למרות שכנרכשה מהקבלן הייתה מוכנה לכניסת הדיירים.תכנון הדירה לא תאם את דרישות הדיירים וקירות פורקו בעקבות התכנון החדש.שקעי חשמל ותאורה הוזזו בהתאם לתכנית מיקום הריהוט החדשה.המטבח הוחלף ושופצו חדרי הרחצה.את הדירה הזו תכננתי ועיצבתי תוך שמירה על מראה מינימליסטי אך יחד עם זאת שיחקתי בגוונים ובחומרים כהים מול בהירים למראה מעניין ודרמטי יותר.הטקסטיל (וילונות ושטיחים)משווים למראה הנוקשה של "שחור-שמנת" מראה מרוכך יותר.
תכנון אדריכלי ועיצוב פנים - דירת פנטהאוז בחולון בסגנון מודרני
את דירת הפנטהאוז הזו תכננתי משלב השלד "דירה על הנייר" שנרכשה ע"י הדיירים ואותה תכננתי ועיצבתי מחדש. למראה הבהיר והנקי של הדירה הייתה חשיבות רבה לדיירים אשר חפצו לשמור על סגנון מודרני נטול חפצים מיותרים.בדירה מתגוררת משפחה בת חמישה נפשות, זוג+שלושה ילדים.
עיצוב בתים - תכנון אדריכלי ועיצוב פנים לבית פרטי
בית פרטי זה עבר שיפוץ יסודי ומאסיבי, הבית במקור בן 20 שנה והשיפוץ היסודי כלל גם הזזת גרם המדרגות בנוסף על פירוק כל קירות פנים הבית.המטבח הוזז לאזור אחר ותוכנן מחדש.החלונות הוחלפו לחלונות אלומיניום בלגי.את הבית עיצבתי בסגנון ארופאי קלאסי.
עיצוב בתים - דירה בסגנון אקלקטי
דירה בסגנון אקלקטי אוספת מאפיינים מתרבויות שונות ויוצרת אווירה של בית.את הדירה עיצבתי לבקשת הדיירים בסגנון ים תיכוני ישראלי בשילוב מוטיבים ארופאים המוכרים לבעלת הבית מילדותה באחת ממדינות ארופה.במקור הייתה זו דירת קבלן סטנדרטית לחלוטין והדיירים התלבטו לגבי כדאיות רכישתה. בפגישתנו הראשונה ראיתי את הפוטנציאל הגלום בה שכדי לממשו היה צורך בהריסת כל מחיצות הדירה ובנייתה מחדש.הדיירים רכשו לאחר פגישתנו את הדירה ונכנסנו לתהליך תכנון, רכישת כל האביזרים הנלווים וביצוע עבודות השיפוץ והעיצוב הלכה למעשה.המאמץ היה כדאי ודירת הקבלן הסטנדרטית הפכה ל "מיני וילה" ים תיכונית עם נגיעות פרובנאסיות.
פרויקטים נבחרים
פרויקטים נבחרים
עיצוב בתים ודירות,שידרוג דירות קבלן,עיצוב סלון,עיצוב מטבחים,עיצוב הבית,חדרי ילדים,עיצוב גינות
פרויקטים בעבודה
פרויקטים בעבודה
דירות פנטהאוז,דירות גן,דירות 5 חדרים ובתים פרטיים הנמצאים כרגע בביצוע ובמקור נמכרו כדירות סטנדרט קבלני ממוצע.
מאמרים
גלריית תמונות לפני ואחרי
תכנון ועיצוב דירות קבלן חדשות, עיצוב דירות לדוגמא, תכנון ועיצוב לוביים, שידרוג ושיפוץ דירות קיימות, עיצוב חנויות ומשרדים