עיצוב בתים
בתים מעוצבים - דירת גג בסגנון מודרני
דירת גג בת שטח של 70 מ"ר לערך משמשת זוג בשנות החמישים, הילדים פרחו מהקן ולאחר התלבטות של הזוג האם לעבור לדירה חדשה או לשפץ הוחלט על שיפוץ מאחר והם מאוד קשורים ואוהבים את סביבת המגורים הנוכחית. הדירה בעלת אזור ארוח ציבורי פתוח המכיל את הסלון פינת האוכל המטבח ושרותי-האורחים ואזור פרטי המכיל סוויטת הורים מרווחת ובצמוד לה חדר רחצה המשמש את הזוג.ישנה עלייה לחלל גג הרעפים שישמש בעתיד לארוח הנכדים.
שינויי דיירים לדירת קבלן-כך הפכה דירת קבלן סטנדרטית לדירה היפה בפרויקט
תכנון אדריכלי לדירת פנטהאוז
עיצוב בתים - דירת חמישה חדרים
דירה זו עברה שיפוץ יסודי, למרות שכנרכשה מהקבלן הייתה מוכנה לכניסת הדיירים.תכנון הדירה לא תאם את דרישות הדיירים וקירות פורקו בעקבות התכנון החדש.שקעי חשמל ותאורה הוזזו בהתאם לתכנית מיקום הריהוט החדשה.המטבח הוחלף ושופצו חדרי הרחצה.את הדירה הזו תכננתי ועיצבתי תוך שמירה על מראה מינימליסטי אך יחד עם זאת שיחקתי בגוונים ובחומרים כהים מול בהירים למראה מעניין ודרמטי יותר.הטקסטיל (וילונות ושטיחים)משווים למראה הנוקשה של "שחור-שמנת" מראה מרוכך יותר.
תכנון אדריכלי ועיצוב פנים - דירת פנטהאוז בחולון בסגנון מודרני
את דירת הפנטהאוז הזו תכננתי משלב השלד "דירה על הנייר" שנרכשה ע"י הדיירים ואותה תכננתי ועיצבתי מחדש. למראה הבהיר והנקי של הדירה הייתה חשיבות רבה לדיירים אשר חפצו לשמור על סגנון מודרני נטול חפצים מיותרים.בדירה מתגוררת משפחה בת חמישה נפשות, זוג+שלושה ילדים.
עיצוב בתים - תכנון אדריכלי ועיצוב פנים לבית פרטי
בית פרטי זה עבר שיפוץ יסודי ומאסיבי, הבית במקור בן 20 שנה והשיפוץ היסודי כלל גם הזזת גרם המדרגות בנוסף על פירוק כל קירות פנים הבית.המטבח הוזז לאזור אחר ותוכנן מחדש.החלונות הוחלפו לחלונות אלומיניום בלגי.את הבית עיצבתי בסגנון ארופאי קלאסי.
עיצוב בתים - דירת פנטהאוז-דופלקס בסגנון מודרני
בדירת פנטהאוז-דופלקס זו טיפלתי משלב השלד.הדירה היא דירה בקומה האחרונה של מגדל יוקרה בשכונת ח-300 בחולון. בקומת הגג מתוכננת הדירה ובקומת הגג העליון יש את אזורי הפנאי והספא.ראשית תכננתי את פנים הדירה מחדש מאחר והחלוקה הסטנדרטית של הקבלן לא תאמה את צרכיהם של בעלי הבית.יצרתי חלל גדול ומרווח המכיל בתוכו את אזור המגורים-סלון,פינת האוכל ופינות ישיבה קטנות נוספות.סוויטת ההורים אצלי תמיד מקבלת מקום של כבוד ואני אוהבת ליצור סוויטה מרווחת ומפנקת כיחידת הורים שתהא שונה בגודלה ובמיקומה מחדרי השינה הנוספים בדירה.
עיצוב בתים - דירה בסגנון אקלקטי
דירה בסגנון אקלקטי אוספת מאפיינים מתרבויות שונות ויוצרת אווירה של בית.את הדירה עיצבתי לבקשת הדיירים בסגנון ים תיכוני ישראלי בשילוב מוטיבים ארופאים המוכרים לבעלת הבית מילדותה באחת ממדינות ארופה.במקור הייתה זו דירת קבלן סטנדרטית לחלוטין והדיירים התלבטו לגבי כדאיות רכישתה. בפגישתנו הראשונה ראיתי את הפוטנציאל הגלום בה שכדי לממשו היה צורך בהריסת כל מחיצות הדירה ובנייתה מחדש.הדיירים רכשו לאחר פגישתנו את הדירה ונכנסנו לתהליך תכנון, רכישת כל האביזרים הנלווים וביצוע עבודות השיפוץ והעיצוב הלכה למעשה.המאמץ היה כדאי ודירת הקבלן הסטנדרטית הפכה ל "מיני וילה" ים תיכונית עם נגיעות פרובנאסיות.
עיצוב בתים - מיני פנטהאוז בפרויקט הגנים היפנים
מיני פנטהאוז זה מוגדר כ"דירת רווקים" , בקשת הדייר הייתה לחלל פתוח ומרווח ע"ח חדרי השינה בדירה, חדר שינה מרווח עבורו וחדר נוסף שישמש כחדר עבודה.בקשתו העיקרית הייתה חלל פתוח "ללא מכשולים" כהגדרתו.בנוסף מתוכננת בדירה אמבטיה לשימוש האורחים וחדר כביסה.הגוון הלבן שולט בדירה והריהוט מתאפיין בקווים נקיים וישרים. הקיר המעוגל בפינת האוכל מפריד בין החלל הציבורי לחלל הפרטי-חדר השינה.
עיצוב בתים - דירת חמישה חדרים
גם דירת חמישה חדרים "סטנדרטית" במקור יכולה להפוך ל"מיני וילה" מרשימה ע"י חלוקת אזורים מעניינת יותר ועיצוב פנים המשלים את טעמם של הדיירים.
עיצוב בתים - דירת פנטהאוז בסגנון מודרני חם
לעיצוב הדירה השתמשתי בחומרים טבעיים,לרצפה בחרתי בשייש קרמה מרפיל סלקטד, חומר אשר משווה לבית מראה קלאסי. שייש זה מתאפיין במיון גבוה כך שאנו מקבלים אריחים פחות מגוידים, השייש בגוון שמנת חאקי וניתן ללטשו למראה משי מט או מבריק לפי בחירת הדייר.ארונות המטבח מצופים בפורניר אלון בגוון חום קפה,קלאפות הזכוכית מנגד משלימים את המראה ומוסיפים קלילות.הדירה בעלת מרפסת גדולה ושם בחרתי לרצף באריחי גרניט פורצלן בגדלים משתנים למראה מרפסת "גינתית" ובעלת אווירה כפרית.
עיצוב הבית - דירת ארבעה חדרים

דירת ארבעה חדרים שנרכשה במסגרת קבוצת רכישה בח-300 בחולון , הדיירים זוג בשנות החמישים עשו שינוי לאחר שהילדים עזבו את הקן ועמדו לעבור לדירה מבית פרטי. אומנם הם אהבו את הפרויקט אך התכנון המקורי של הדירה היה "חנוק" ולמטבח היה מוקצה שטח קטן. בדירה הזו העברתי את המטבח ממקומו המקורי לאזור אחר בדירה ויצרתי חלל אחיד וזורם עם אזור הסלון.

שידרוג דירת קבלן - חמישה חדרים
דירת חמישה חדרים נרכשה מהקבלן עם תכנון מקורי אחר. הדיירים הגיעו אליי לייעוץ לפני חתימת ההסכם מול הקבלן. לאחר שגילו בפגישתנו כיצד ניתן לנצל בצורה חכמה יותר את שטח הדירה ולמקסם כל ס"מ, לייצר אזורים נפרדים להם ולילדים ולייצר דירה בעלת מעוף בשונה מהתכנון הסטנדרטי ה"מרובע" התחלנו בתהליך תכנון משותף. את תכניות ההריסה ובניה מחדש כולל תכניות מיקום נקודות החשמל ומיקום הכלים הסניטרים הכנתי לקבלן לפני רכישת הדירה והתכניות היוו תנאי לרכישת הדירה. בפועל נרכשה הדירה והקבלן הסכים לבצע את תכניות השינויים שהכנתי עבור הדיירים.
פרויקטים נבחרים
פרויקטים נבחרים
עיצוב בתים ודירות,שידרוג דירות קבלן,עיצוב סלון,עיצוב מטבחים,עיצוב הבית,חדרי ילדים,עיצוב גינות
פרויקטים בעבודה
פרויקטים בעבודה
דירות פנטהאוז,דירות גן,דירות 5 חדרים ובתים פרטיים הנמצאים כרגע בביצוע ובמקור נמכרו כדירות סטנדרט קבלני ממוצע.
מאמרים
גלריית תמונות לפני ואחרי
תכנון ועיצוב דירות קבלן חדשות, עיצוב דירות לדוגמא, תכנון ועיצוב לוביים, שידרוג ושיפוץ דירות קיימות, עיצוב חנויות ומשרדים